ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران
قیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی شمس آباد

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران

برای اطلاع از لیست قیمت کامل و به روز ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران را می توان ساختاری از سه لایه تعریف کرد ، هسته ای با چگالی پایین که ما بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته است . تنظیم این ساندویچ پانل (اجازه دستیابی به عملکرد مکانیکی عالی را در کمترین وزن می دهد .سفتی و سختی بسیار بالای ساندویچ پانل ها (در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها  تحت بار خمشی به کار گرفته شده در پانل بدست می آید ، هسته فشار بارهای برشی را متحمل می شود و فاصله بین پوسته ها که تحت فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ایجاد می کند .

عایق بین دو لایه پوسته که همان هسته ی هستند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارد و می تواند از جنس مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ،  ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران یا ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم نیز معروف است

ساندویچ پانل خوب - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت - لیست نصابان ساندویچ پانل - اجرای پوشش سوله - تولید کنندگان ساندویچ پانل -

مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل

این محصولات داری ویژگی هایی از جمله وزن سبک بین ۱۲ تا ۳۰ کیلوگرم

بر متر مربع که درنتیجه می توان فوندامنت و سازه را نیز به همین نسبت

سبک تر در نظر گرفت ,  سرعت حمل و نقل وسهولت نصب ساندويچ پانل

هادر ارتفاع , مقاومت زیاد دربرابر نیروهای برشی ناشی اززلزله بهداشتی

وقابل شستشو ، سهولت در تعویض پانل ، تنوع تغییر و زیبایی در طرح

ورنگ پانل مقاوم دربرابر زلزله بواسطه جذب انرژي همانند ديوار  و وزن

سبک انبساط و انقباض بسيار پايين حمل ونقل و نصب سريع وآسان عايق

حرارتي، رطوبتي، صوتي سهولت در اجراي تاسيسات مناسب براي تمام اقليمها ضد قارچ کپک و پوسيدگي قابل شستشو و بهداشتي عدم نياز به قالب بندي تنوع رنگ ،  پوشش دیوار و سقف سوله و ساختمان های صنعتی

ساندویچ پانل دیواری

ساندويچ پانل ديواري جهت استفاده در ديوار هاي سوله ، كارگاهي ، اداري و مسكوني مورد استفاده قرار میگیرد .ساندویچ پانل دیواری بيشتر مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت 4 الي 12 سانتيمتر مي باشد كه داراي دو رو ورق آلوزينگ ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل ميباشد و با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد .

طرح ساندويچ پانل ها به گونه ايست كه در عرض از يك طرف داراي داراي تورفتگي و طرف ديگر داراي برآمدگي بوده (نري و مادگي) كه وقتي دو پانل در كنار يكديگر قرار ميگيرند باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر ميشود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود .

موارد استفاده از ساندویچ پانل های دیواری :

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای سوله

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای ساختما پیش ساخته

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای سردخانه صنعتی

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای کانکس

لیست قیمت ساندویچ پانل گلستان

ساندویچ پانل سقفی

ساندويچ پانل سقفی جهت استفاده در سقف ها مي باشد كه با توجه به

گامهاي ذوزنقه وشكل اورلپ آن امكان نفوذ آب به داخل راازبين ميبرد

و جهت طولهاي بلند (بالاتر از 13 متر) قابليت اورلپ شدن روي يكديگر را

دارد . اين نوع ساندويچ پانل سقفی به دوصورت دورو ورق آلوزينگ ويك

رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي و یا گالوانیزه از داخل

با ضخامت 4 الي 15 cm توليد مي شود.

ساندویچ پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها  و حشرات مضر بوده و به علت نداشتن بو ، عدم ريزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترين نوع پوشش میباشد پانل سقفی با ضريب هدايت حرارتی بسیار پايین از نوع بهترين عايق صنعتی جهت پوشش سقف می باشد . عرض مفید پانل سقفی 01/1 متر كه با در نظر گرفتن اورلپ ، عرض كلي 08/1 متر می باشد .

نحوه نصب ساندویچ پانل

جهت نصب ساندویچ پانل روش های مختلفی وجود دارد . مثلا جهت نصب ساندویچ پانل سقفی باید ساندویچ پانل برروی پرلین های موجود قرار گرفته و پیچ شود . در سقف نیاز است به ازای هر یک مترمربع ساندویچ پانل سقفی یک عدد پیچ سرمته گالوانیزه استفاده شود .

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی ( بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است ) استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود. لازم به توضیح است جهت نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید .

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@mammut-panelsandwich.com