ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران
قیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی شمس آباد

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران

برای اطلاع از لیست قیمت کامل و به روز ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران را می توان ساختاری از سه لایه تعریف کرد ، هسته ای با چگالی پایین که ما بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته است . تنظیم این ساندویچ پانل (اجازه دستیابی به عملکرد مکانیکی عالی را در کمترین وزن می دهد .سفتی و سختی بسیار بالای ساندویچ پانل ها (در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها  تحت بار خمشی به کار گرفته شده در پانل بدست می آید ، هسته فشار بارهای برشی را متحمل می شود و فاصله بین پوسته ها که تحت فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ایجاد می کند .

عایق بین دو لایه پوسته که همان هسته ی هستند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارد و می تواند از جنس مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ،  ساندویچ پانل مخصوص جزایر ایران یا ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم نیز معروف است

ساندویچ پانل خوب - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت - لیست نصابان ساندویچ پانل - اجرای پوشش سوله - تولید کنندگان ساندویچ پانل -

مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل

این محصولات داری ویژگی هایی از جمله وزن سبک بین ۱۲ تا ۳۰ کیلوگرم

بر متر مربع که درنتیجه می توان فوندامنت و سازه را نیز به همین نسبت

سبک تر در نظر گرفت ,  سرعت حمل و نقل وسهولت نصب ساندویچ پانل

هادر ارتفاع , مقاومت زیاد دربرابر نیروهای برشی ناشی اززلزله بهداشتی

وقابل شستشو ، سهولت در تعویض پانل ، تنوع تغییر و زیبایی در طرح

ورنگ پانل مقاوم دربرابر زلزله بواسطه جذب انرژی همانند دیوار  و وزن

سبک انبساط و انقباض بسیار پایین حمل ونقل و نصب سریع وآسان عایق

حرارتی، رطوبتی، صوتی سهولت در اجرای تاسیسات مناسب برای تمام اقلیمها ضد قارچ کپک و پوسیدگی قابل شستشو و بهداشتی عدم نیاز به قالب بندی تنوع رنگ ،  پوشش دیوار و سقف سوله و ساختمان های صنعتی

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری جهت استفاده در دیوار های سوله ، کارگاهی ، اداری و مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد .ساندویچ پانل دیواری بیشتر مناسب برای دیوارها و پارتیشن های داخلی در پروژه های مختلف با ضخامت ۴ الی ۱۲ سانتیمتر می باشد که دارای دو رو ورق آلوزینگ ، دو رو گالوانیزه و یا یک رو آلوزینگ از بیرون و یک رو گالوانیزه از داخل میباشد و با ایجاد شیار روی آنها استحکام فشاری را میتوان تا حد مطلوبی بالا برد .

طرح ساندویچ پانل ها به گونه ایست که در عرض از یک طرف دارای دارای تورفتگی و طرف دیگر دارای برآمدگی بوده (نری و مادگی) که وقتی دو پانل در کنار یکدیگر قرار میگیرند باعث قفل شدگی و نیز هم پوشانی لبه های یکدیگر میشود و جهت اتصال به سازه در موقعیت مختلف پیچ میشود .

موارد استفاده از ساندویچ پانل های دیواری :

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای سوله

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای ساختما پیش ساخته

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای سردخانه صنعتی

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای کانکس

لیست قیمت ساندویچ پانل گلستان

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی جهت استفاده در سقف ها می باشد که با توجه به

گامهای ذوزنقه وشکل اورلپ آن امکان نفوذ آب به داخل راازبین میبرد

و جهت طولهای بلند (بالاتر از ۱۳ متر) قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را

دارد . این نوع ساندویچ پانل سقفی به دوصورت دورو ورق آلوزینگ ویک

رو ورق آلوزینگ از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی و یا گالوانیزه از داخل

با ضخامت ۴ الی ۱۵ cm تولید می شود.

ساندویچ پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها  و حشرات مضر بوده و به علت نداشتن بو ، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترین نوع پوشش میباشد پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین از نوع بهترین عایق صنعتی جهت پوشش سقف می باشد . عرض مفید پانل سقفی ۰۱/۱ متر که با در نظر گرفتن اورلپ ، عرض کلی ۰۸/۱ متر می باشد .

نحوه نصب ساندویچ پانل

جهت نصب ساندویچ پانل روش های مختلفی وجود دارد . مثلا جهت نصب ساندویچ پانل سقفی باید ساندویچ پانل برروی پرلین های موجود قرار گرفته و پیچ شود . در سقف نیاز است به ازای هر یک مترمربع ساندویچ پانل سقفی یک عدد پیچ سرمته گالوانیزه استفاده شود .

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی ( بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است ) استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود. لازم به توضیح است جهت نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید .

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@mammut-panelsandwich.com