ساندویچ پنل ماموت

لیست قیمت ساندویچ پانل در یزد

ساندویچ پنل ماموت

ساندویچ پنل ماموت

برای اطلاع ا ز مشخصات و لیست قیمت ساندویچ پنل ماموت کلیک کنید ..

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

ساندویچ پانل ماموت |ساندویچ پانل سقفی ماموت|ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت|نصاب ساندویچ پانل|هزینه نصب ساندویچ پانل | ساندویچ پانل ماموت |کاربردهای ساندویچ پانل|لیست قیمت انواع ساندویچ پانل|ساندویچ پانل دیواری |ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت|کارخانجات ماموت |شماره تماس شرکت ماموت|مزایای ساندویچ پانل ماموت|انواع ساختمان های پیش ساخته ماموت|کانکس ماموت| ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پنل ماموت

 کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پنل ماموت

استفاده از ساندویچ پانل در انواع سرد خانه ها و صنایع برودتی

دفاتر کارگاهی درمانگاه صحرایی سرویس بهداشتی نمازخانه و

محیط آموزشی ، تعمیرگاه سیار ، پست نگهبانی ، ویلا های یک

و دو طبقه- واحد های امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله

ساخت انواع سوله دیوار و سقف سالن های تولید، ساختمان

های اداری و هتل ها ، کانکس ، کانتینرها  کاربرد ساندویچ پانل

در مخازن چند جداره ،دیوار و سقف کاذب و دیوار تقسیم داخلی

و اتاق های اداری در کارخانه ها می باشد.  همچنین ساندویچ پانل ها کاربردهای گوناگونی دیگری هم در صنایع مختلف دارد از جمله ساخت کانکس،کانتینر، کارخانه صنعتی و تولیدی،سردخانه های صنعتی و نیمه صنعتی،ساختمان های اداری  و تجاری و کلیه سازه ها و ساختمان ها با کاربردهای گوناگون میباشد.

رنگ ساندویچ پانل

تنوع رنگی ساندویچ پانل ها بسیار بالاست و می توان گفت در ۱۲ طیف رنگی مختلف تولید می شود ازجمله سفید ، آبی ، قرمز ، نقره ای ، طوسی ، کرم ،  سبز ، یشمی ، زرد ، بنفش می باشد.انتخاب رنگ داخل و بیرونی ساندویچ پانل به دلخواه مشتری می باشد . که رنگ های روشن مانند سفید و کرم در فضای داخلی سازه ها بیشتر کاربرد دارد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل

نوع و ضخامت ورق مورد استفاده : ورق الوزینگ (روی و آلومینیم) ، گالوانیزه و آلومینیوم پیش رنگ شده به ضخامت ۰/۵ الی ۰/۷ میلیمتر در  رنگ های متنوع و از نوع سوپر پلی استرکوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت  بیرون و ۷ مکرون در رنگ پرایمر کوره ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم. (چسبندگی فوم به ورق)

ساندویچ پنل ماموت

وزن ساندویچ پانل

به علت استفاده از مواد سبک در هسته ساندویچ پانل ها ،

وزن ساندویچ پانل به شدت کاهش می یابد و به میزان ۸ تا

۱۰ کیلوگرم بر متر مربع می رسد. یک دیواره ساندویچ پانل

در مقایسه با نمونه مشابه سیمانی یا آجری گاه تا ۵۰ برابر

سبک تر است این مسئله به ویژه در سبک سازی فونداسیون

و سازه ،  مقابله با زلزله ها و کاهش هزینه  زیر سازی بسیار مهم است . علی رغم سبکی فوق العاده ساندویچ پانل ها ، این محصولات مقاومت قوق العاده در برابر انواع بار های فشاری و ضربه ای دارند .  این پانل ها نیروی وارده را به خوبی جذب کرده و مقاومت بالاتری نسبت به چوب از خود نشان می دهند.این مسئله در ساخت دیواره ها و سقف های کاذب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ساندویچ پانل ها بر حسب نوع جنس مواد سازنده عایق آن به انواع ذیل تقسیم میشوند :

ساندویچ پانل پلی یوروتان

– ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پشم سنگ

عایق استفاده شده در ساندویچ پانل

عایق استفاده شده از نوع عایق پلی اورتان سخت می باشد که ساختار آن ساختار سلول بسته می باشد که که این ساختارپلی اورتان در ردیف بهترین عایقهای ، (close celled) داخل این سلول با گاز پر شده است ۵۰ از آجر و سنگ cm 4 معادل یک دیوار با ضخامت cm حرارتی قرارمی دهد بطوریکه یک دیوار با ضخامت عدم انتقال حرارت دارد ودر مورد صوت نیزعایق خوبی است.

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@mammut-panelsandwich.com