اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان ماموت

 

اتاق حمل بار چیست ؟

اتاق حمل بار  به ماشینهای مخصوص حمل بار گفته میشود که در شرکت بهمن دیزل و غیره تولید میشوند و شرکت ماموت یکی از برترین شرکت های میباشد که  در زمینه ساخت و نصب انواع این اتاق ها فعالیت دارد.

این اتاق ها  که بر روی کامیون نصب میشود و بهترین گزینه برای حمل و نقل کالای تولیدی برای مسیر های شهری و بین شهری است و دارای ویژگی هایی همچون سبکی ، مقاومت ، استحکام بالا و عایق در برابر سرما و گرما است.

 

اتاق حمل بار نیسان ماموت
اتاق حمل بار نیسان ماموت

انواع اتاق های حمل بار

اتاق حمل بار (فایبر گلاس)

اتاق حمل بار یخچالی ,اتاق حمل نوشابه

اتاق یخچالی نیسان وانت

مشخصات فنی اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان اتاقی به اندازه ی شاسی نیسان است که روی این شاسی سوار میشود و از این اتاق برای حمل و نقل کالا های کوچک ، بین شهری و کالاهای روزانه استفاده می شود .

با اتاق حمل بار نیسان و وانت می توان کلیه لوازم اداری ، تجاری ، صنعتی ، لوازم منزل و …. را جابه جا کرد .

اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان تا 60 درصد باعث کاهش وزن و افزایش حجم مفید داخل اتاق می شود.

این اتاق ها دارای وزن کم بوده و آنتی باکتریال هستند .

اتاق حمل بار نیسان ماموت دارای دیواره ها ، سقف و کف یک تکه هستند که باعث کاهش اتلاف انرژی می شوند .

هنگام آسیب رسیدن به اتاق حمل بار نیسان میتوان با رزین مخصوص آن را ترمیم کرد .

اتاق حمل بار نیسان ماموت
اتاق حمل بار نیسان ماموت

شرکت ماموت با استفاده از ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار نیسان توانسته کیفیت و امنیت را در کنار هم ارائه دهد.

اتاق حمل بار نصب بر نیسان

اتاق حمل بار نصب بر نیسان از ساندویچ پانل مخصوص دورو ورق پیشرنگ شده با عایق پلی اورتان آلمانی میباشد . ضخامت دیواره های جانبی و سقف ۱۰ سانتیمتر – کف ۱۵ سانتی متر با آلومینیوم ریلدار یا آجدار – پروفیلهای بیرونی و داخلی از نوع آلومینیوم مخصوص – دارای سیستم روشنایی داخل سردخانه.دربا عقب با لاستیک مخصوص میباشد P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه ۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص می باشد.

مشخصات فنی اتاق حمل بار نصب بر نیسان

ابعاد داخلی

طول : ۲۳۷۰ میلیمتر

عرض : ۱۷۰۰ میلیمتر

ارتفاع مفید داخل ۱۴۰۰ میلیمتر

ساختار شاسی

شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالا (S52-3/QST 380 Tm)

ساختار اتاق

اتاق از ساندویچ پانل مخصوص دورو ورق پیشرنگ شده (۲۵ میکرون رنگ کورهای از رو ۶ میکرون رنگ پرایمر از زیر) با عایق پلی اورتان آلمانی – ضخامت دیواره های جانبی و سقف ۱۰ سانتیمتر – کف ۱۵ سانتی متر با آلومینیوم ریلدار یا آجدار – پروفیلهای بیرونی و داخلی از نوع آلومینیوم مخصوص – دارای سیستم روشنایی داخل سردخانه

درب عقب

با لاستیک مخصوص میباشد P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه ۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص می باشد.

 

تجهیزات سفارشی اتاقهای حمل بار نصب بر نیسان

درب بغل متوسط ۹۰*۷۰ سانتیمتر- درب بغل ۸۰*۶۰ سانتیمتر – دریچه هوا – پروفیلهای آلومینیومی بیرون رنگی – قلاب گوشت – پیش بینی محل نصب پلیت – پلیت خارجی کوچک به ابعاد ۴۹*۶۹۰*۱۲۹۰ میلیمتر – پیش بینی محل نصب یونیت – سپر عقب

از دیگر فعالیت های ما در دنیای ماموت , طراحی و ساخت وتولید انواع اتاق حمل بار میباشد . از آنجایی که ما طرفدار مرغوبییت و پایداری در محصولات خود هستیم با بهره مندی از مواد اولیه مرغوب و البته نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته اتاق های حمل بار با کیفیت بالا تولید میکنیم و در این زمینه تجربه های ارزشمندی رسیده ایم .

ماموت که به قدرت و قدمتش شناخته میشه و این شناخته شدن با ترکیب علم و چند دهه تجربه و از همه مهمتر علاقه علاقع همراه است و کنار این سه عامل تجهیزات خاص و منحصر به فرد و یه خونوادهی کار درست که میشه باهم و کناربهترین محصولات را داشته باشیم .و عرضه کنیم .

برای دریافت لیست قیمت و سفارش و خرید انواع اتاق های یخچالی نیسان با ما تماس بگیرید .

ارتباط با ما

  ۷۸۶۵  ۳۸۲  ۰۹۱۲

   ۲۷۱۷  ۲۲۲  ۰۲۸۳