قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

برای دریافت اطلاعات کامل و بروز قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای
انواع ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

پانل ساندویچ

ساندویچ پانل سردخانه ای  از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است. شرکت ماموت   پانل سال هاست که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی سردخانه ای  و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.از جمله برتری های ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است . ضخامت ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲.۵ ، ۱۵ سانتی متر و در طول و رنگ دلخواه مشتری می باشد.

ساندویچ پانل ها  را می توان ساختاری از سه لایه تعریف کرد ، هسته ای با چگالی پایین که ما بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته است . تنظیم این ساندویچ پانل (اجازه دستیابی به عملکرد مکانیکی عالی را در کمترین وزن می دهد .سفتی و سختی بسیار بالای ساندویچ پانل ها (در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها  تحت بار خمشی به کار گرفته شده در پانل بدست می آید ، هسته فشار بارهای برشی را متحمل می شود و فاصله بین پوسته ها که تحت فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ایجاد می کند .

عایق بین دو لایه پوسته که همان هسته ی هستند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارد و می تواند از جنس مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ،  ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم نیز معروف است.

ساندویچ پانل مخصوص سردخانه کشتی

کاربرد انواع پانل ساندویچ

استفاده و کاربرد ساندویچ پانل در انواع  سردخانه و صنایع

برودتی , دفترهای کارگاهی درمانگاه ها  صحرایی سرویس

بهداشتی نمازخانه ومحیط آموزشی تعمیر گاه سیار,پست

نگهبانی,انواع سردخانه های صنعتی,واحد های امدادی در

زمانهای بحرانی مانند زلزله سیل ساخت انواع سوله ,پوشش

دیوار و سقف سالن های تولید , ساختمانهای اداری و هتل

کانکس کانتینر ها کاربرد ساندویچ پانل در مخازن چند جدار

پوشش سوله انبارها , سقف خانه ها ویلاها , ساندویچ پانل در صنایع پوشش سوله , باشگاهها , سردخانه های  گوشت  و لبنیات استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی

پانل ساندویچسردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای از ضخامت ۸ الی ۱۵ سانت تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت و صوت را دارد و بهترین گزینه در تولید سردخانه میباشد که در مدل های شیار دار تولید می گردد . ضخامت های تولید شده جهت اجرای سردخانه ۸ الی ۱۵ سانتیمتر میباشد . ساندویچ پانل سردخانه ای جهت اجرای دیوار سردخانه و همچنین سقف سردخانه استفاده میشود .

ساندویچ پانل سردخانه ای با توجه به میزان مبادله حرارتی محاسبه شده از ضخامت ۸ الی ۱۵ سانتیمتر تولید میشودکه با دارا بودن لبه های نری و مادگی در مقطع عرضی و هم پوشانی پانل ها با هم دارای کمترین انتقال حرارت را داشته و بهترین گزینه در تولید سرد خانه ها می باشد .

موارد مصرف ساندویچ پانل سردخانه ای :

√ مقاوم در برابر انتقال رطوبت

√ مقاوم در برابر انتقال حرارت

√ مقاوم در برابر انتقال صوت

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

در زمان نصب پانل ساندویچ به این نکات توجه کنید

برای سازه‌های ساخته شده با ساندویچ پانل مواردی مانند

عایق حرارتی و صوتی، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق

و حفظ زیبایی از اهمیت بالایی برخوردارند. در ادامه با وبسایت

وبی همراه باشید.اتصال پانل به ساختمان و تمام نقاط اتصال

پانل‌ها به یکدیگر در گوشه‌ها باید توسط فلاشینگ با ضخامت

۱ تا ۲ میلی‌متر صورت ‌پذیرد. درزبندی پانل‌ها نیز باید توسط

چسب پلی یورتان انجام گیرد.جهت کاهش پرت پانل‌ها به محل

قرارگیری پانل‌ها،فاصله بین ستون‌ها،ارتفاع پانل‌ها و… توجه شود.

جهت نصب پانل‌هااز پیچ واشردارمخصوص استفاده شود. همچنین،

به گام وارتفاع پیچ‌ها هم توجه شود.

برای حصول اطمینان از آببندی‌های لازمه در محل چفت شدن پانل‌ها قبل از چفت کردن پانل‌ها محل درز پانل‌ها با اسپری پلی یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان جا زده می‌شود. این کار باعث می‌شود که آببندی پانل‌ها در محل اتصال به هم زیادتر باشد. چسبندگی پانل‌ها به هم در محل درز زیادتر شود. تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر شود.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای |انواع ساندویچ پانل ماموت|ساندویچ پانل سردخانه ای با ورق الوزینک|نصاب انواع ساندویچ پانل|شماره تماس نصاب ساندویچ پانل|فروش انواع ساندویچ پانل ماموت |انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای ماموت| قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای |ساندویچ پانل پیش ساخته ماموت|ساندویچ پانل مخصوص کلین روم ماموت |اجرای ساختمان های پیش ساخته |اجرای پیش ساخته ویلایی |نصاب معتبر شرکت ماموت |کارخانجات ماموت |فروش ساندویچ پانل در همه شهرهای ایران |

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@mammut-panelsandwich.com