اتاق یخچالی نیسان زیر صفر

اتاق یخچالی نیسان زیر صفر

اتاق یخچالی نیسان زیر صفر

اتاق یخچالی نیسان زیر صفر

سردخانه ماشین یا سردخانه نیسان به دو صورت سردخانه بالای صفر و زیر صفر تولید میشود. همچنین به صورت برقی نیز تولید میشود که در این حالت موتور یخچال صنعتی با برق ۲۲۰ ولت روی آن نصب میشود

یخچال نیسان زیر صفر

یخچال نیسان برای نگهداری انواع مواد غذايی تازه مثل گوشت تازه ، ماهی و میگو ، میوه و تره بار و خشکبار و لبنیات می باشد همچنین برای خنک نگداشتن و انبار کردن مواد غذایی چون سبزی منجمد، سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرد.

از این سردخانه صنعتی به عنوان سردخانه بستنی سردخانه خرما و سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه گوشت نیز می توان استفاده کرد.

اتاق یخچالی نیسان زیر صفر

قیمت یخچال نیسان زیر صفر

مشخصات فنی سردخانه نیسان زیر صفر

عایق بندی               تزریق فوم پلی یورتان

جنس ورق داخلی و خارجی   دو رو رنگ شده

چهارچوب درب      استیل

آب بندی  دو مرحله ای

یراق آلات                تمام استیل

کف ریل  آلومینیوم آلیاژ ۶۰ _۶۳

سیستم روشنایی       دارد

خرید یخچال نیسان

اتاق یخچالی نیسان زیر صفر
نحوه کارکرد اتاق یخچالی

یکنواخت بودن هوای سرد در داخل اتاق یخچالی باعث خراب شدن و حتی کپک زدن موادغذایی می شود به همین دلیل جهت جلوگیری از کپک زدن مواد غذایی در کانتینرها واحد هایی در کف طراحی شده که هوا خنک را از کف اتاق یخچالی به داخل تزریق میکند .این موضوع با عث می شود که هوا با جریان ثابت و یک نواخت در داخل اتاق یخچالی ایجاد شود که باعث نگه داری مواد غذایی میشود .

در اتاق های یخچالی باری به دلیل حدر نرفتن انرژی و وارد نشدن هوای گرم به داخل اتاق یخچالی در ساخت از فوم عایق و از پانل دیواری و سقفی استفاده میشود .

قابل توجه خریداران محترم اتاق حمل بار شرکت دنیای ماموت برای رفاه حال مشتریان و خریداران محترم در واحد شماره گذاری دنیای ماموت کلیه ی خدمات اعم از صدور سند کمپانی , برگ سبز , و پلاک شهربانی با همکاری پلیس مستقر در شرکت انجام می پذیرد. تمامی تلاش این واحد رضایت مندی و تداوم حضور شما عزیزان می باشد . به امید آنکه درراه پیشرفت صنعت کشورمان همواره یکه تازه باشیم

دنیای ماموت بهترین تجربه

7865 382 0912

2717 3222 028

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.