دستمزد نصب ساندویچ پانل

دستمزد نصب ساندویچ پانل

دستمزد نصب ساندویچ پانل

Wage for installing a sandwich panel

 

دستمزدنصب ساندویچ پانل

 

هزینه نصب ساندویچ پانل

The cost of installing a sandwich panel

شرکت ماموت در صورت نیاز ،  جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است.

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |نصاب ساندویچ پانل|انواع ساندویچ پانل ماموت|نصاب ساندویچ پانل سقفی ماموت|نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت|هزینه نصب ساندویچ پانل| دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |فروش انواع ساندویچ پانل ماموت|لیست قیمت انواع ساندویچ پانل ماموت|نصاب ساندویچ پانل دیواری ماموت|نحوه نصب ساندویچ پانل ماموت|مزایای ساندویچ پانل

دستمزد نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

Install the sandwich panel

برای سازه‌های ساخته شده با ساندویچ پانل مواردی مانند عایق حرارتی و صوتی، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق و حفظ زیبایی از اهمیت بالایی برخوردارند. اتصال پانل به ساختمان و تمام نقاط اتصال پانل‌ها به یکدیگر در گوشه‌ها باید توسط فلاشینگ با ضخامت ۱ تا ۲ میلیمتر صورت ‌پذیرد.

درزبندی پانل‌ها نیز  باید توسط چسب پلی یورتان انجام گیرد جهت کاهش پرت پانل‌ها به محل قرارگیری پانل‌ها،فاصله بین ستون‌ها، ارتفاع پانل‌ها و…توجه شود.جهت نصب پانل‌ ها از پیچ واشردار  مخصوص استفاده شود.همچنین،به گام و ارتفاع پیچ‌ها هم توجه شود برای حصول اطمینان از آببندی‌های لازمه در محل چفت شدن پانل‌ها قبل از چفت کردن پانل‌ها محل درز پانل‌ها با اسپری پلی یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان جا زده می‌شود. این کار باعث می‌شود که آببندی پانل‌ها در محل اتصال به هم زیادتر باشد. چسبندگی پانل‌ها به هم در محل درز زیادتر شود. تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر شود

دستمزد نصب ساندویچ پانل

Wage for installing a sandwich panel

نشیمن گاه ساندویچ پانل‌ها طولی و عرضی در محل اتصال به شاسی یا ساختمان توسط ناودانی‌های مخصوص به ضخامت ۱٫۵ یا ۲ میلی‌متر یا بیشتر به ضخامت و طول پانل مورد استفاده بستگی دارد. نحوه اتصال این ناودانی‌ها به شاسی فولادی توسط پرچ با فواصل ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر انجام می‌گیرد و در موارد استفاده روی بتن و… از تفنگی مخصوص به نام میخکوب زن چاشنی‌دار استفاده می‌شود، اما استفاده از میخکوب زن روی قطعات فولادی توصیه نمی‌شود. لازم به ذکر است قبل از جازنی پانل‌ها در داخل ناودانی‌ها بهتر است داخل ناودانی‌ها هم با اسپری پلی یورتان عایق‌کاری شوددر زمان نصب ساندویچ پانل به نکات  ذیل توجه شود:

جهت ساخت استراکچر و زیرسازی پانل‌های دیواری باید به فاصله بین ستون‌ها، عرض کلی، محل نصب پانل‌ها، ارتفاع پانل‌ها و شدت وزش باد در منطقه توجه کرد.

نحوه قرار گرفتن نری مورد توجه قرار گیرد.

برای درزبندی بهتر بین ساندویچ پانل‌ها می‌توان از چسب سیلیکون و نوارهای چسب یک طرف چسب ‌دار استفاده کرد.

در نصب پانل‌های سقفی کاربرد فلاشینگ‌ها و آبروها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آببندی پروژه برخوردار است در نصب پانل‌های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ پانل‌ها بر روی گام اول پانل بعدی و رعایت کردن فاصله خالی میان دو پانل اهمیت ویژه‌ای دارد.

با توجه به موقعیت‌های گام‌های ذوزنقه‌ای و رعایت فاصله مجاز بین ساندویچ پانل‌ها تکیه‌گاه‌های مناسب برای بستن پیچ‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

دستمزد نصب ساندویچ پانل

Wage for installing a sandwich panel

 

دستمزد نصب ساندویچ پانل
نصب ساندویچ پانل ماموت

Mammoth panel sandwich installation

به فاصله بین ستون‌ها، عرض نهایی، محل نصب ساندویچ پانل‌ها، ارتفاع ساندویچ پانل‌ها و شدت وزش باد نسبت به مکان نصب ساندویچ پانل‌ها در طراحی سازه‌های فلزی و زیرسازی ساندویچ پانل‌های دیواری توجه شوداستفاده از بهترین روش‌ها جهت درزبندی ساندویچ پانل‌ها با استفاده از آبروفلاشینگ‌ها که برای زیبایی و آببندی سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهتر است برای درزبندی و آببندی بهینه از چسب مخصوص کراپپ ۲۲۵ استفاده شود.

در مونتاژ بخش مادگی و نری پانل‌ها برای آببندی مناسب ساندویچ پانل‌های دیواری دقت شود.

فعالیت و خدمات شرکت ما موت پوشش

Our company’s activities and services cover the cover

طراحی و اجرای سوله های صنعتی و پوشش سقف و دیواره سوله

سازه های پیش ساخته ثابت و متحرک(کانکس)

فروش انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری

تهیه و توزیع انواع ورقهای گالوانیزه،آلوزینک،آلومینیوم،روغنی و سیاه

تهیه و توزیع چسب های درزگیر و مایع جهت آبندی سقف های سوله

فروش و اجرای ورق پلی کربنات ایرانی و خارجی

دستمزد نصب ساندویچ پانل

Wage for installing a sandwich panel

شماره کارشناس ارائه دهنده اطلاعات  :  2717  3222 028

کلمات برتر ساندویچ پانل 

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.