سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

اتاق حمل بار  به ماشینهای مخصوص حمل بار گفته میشود که در شرکت ماموت و غیره تولید میشوند و شرکت ماموت یکی از برترین شرکت های میباشد که در زمینه ساخت و نصب انواع این اتاق ها فعالیت دارد. این اتاق ها  که بر روی کامیون و نیسان و ایسوزو نصب میشود و بهترین گزینه برای حمل و نقل کالای تولیدی برای مسیر های شهری و بین شهری است و دارای ویژگی هایی همچون سبکی ، مقاومت ، استحکام بالا و عایق در برابر سرما و گرما است.

 انواع اتاق های حمل بار

اتاق حمل بار (فایبر گلاس)

اتاق حمل بار یخچالی ,اتاق حمل نوشابه

اتاق یخچالی نیسان وانت

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

قیمت روز انواع اتاق حمل بار  با توجه به کاهش و افزایش مبادلات ارزی  ازار و نوسانات قیمت آهن  و متریال  و مواد اولیه مکررا در حال نوسان و تغییر بوده به  دلایل فوق و همین علت مهم  جهت دریافت قیمت روز اتاق های حمل بار یخچالی و معمولی با شماره های کارشناسان متخصص و مجرب تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش  و خرید اتاق حمل بار نکاتی را مد نظر قرار داده شوند تا انتخاب اتاق حمل بار جهت سفارش و خرید آن به درستی انجام گیرد .

بنابراین در ابتدا کاربرد و مصرف اتاق حمل بار را باید در نظر گرفت .اینکه مکانی که اتاق حمل بار مورد استفاده قرارخواهند گرفت برای چه کاری در نظر گرفته شده است .این اتاق حمل بارجهت امر بار معمولی است یا دامی ، دارویی است یا …؟ اگردارویی و بهداشتی  است یا معمولی ، چه موادی در آن حمل خواهند شد ؟آیا مواد غذایی یا دارویی است یا فاسد شدنی و یا مواد اشتعال زا و یا … پس از آن شرایط اقلیمی و جغرافیایی و آب و هوایی در نظر گرفته شود .

با توجه به تمامی موارد یاد شده می توان از قیمت روز اتاق های حمل بار آگاهی یافت . مشتریان محترم می توانند با تماس با نمایندگی ماموت از قیمت روز اتاق های حمل بار اطلاع یافته و جهت دریافت لیست قیمت اتاق های حمل بار ماموت و دریافت پیش فاکتور معتبر فروش اینترنتی انلاین در اسرع وقت اقدام نمایند.

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

مشخصات فنی اتاق یخچالی ماموت

ساختار شاسي

شاسي و قطعات فلزي ساخته شده از فولاد با استحكام بالا (St52-3/Qst 380Tm)

ساختار اتاق 

ديواره هاي بغل ، جلو، سقف از عايق ساندويچ پانل يك تكه (پلي اورتان آلماني)مخصوص دو رو ورق آلوزينك پيش رنگ شده (ضخامت ورقها بيرون ۰٫۸mm و داخل ۰٫۵mm و از رو ۲۵ ميكرون رنگ پلي استر و از زير پرايمر مخصوص) – تمام پروفيل هاي نگهدارنده پانل(بيرون و داخل) از آلومينيوم مخصوص – داراي سيستم روشنايي داخل سردخانه .

ضخامت ديواره ها

ديواره جلو ۱۰ سانتيمتر و داراي تقويت جهت اتصال يونيت – سقف ۱۰ سانتيمتر و داراي تقويت جهت اتصال پليت – ديواره بغل ۱۰ سانتيمتر – كف ۱۵ سانتيمتر با زیر ورق پيش رنگ شده خارجي و رو داراي ريل آلومينيومي جهت جریان هوا زیر پالت ها .

سرد كننده ها

Safkar Model 325E – . قابل استفاده با برق سه فاز يا حركت ميل لنگ كاميون – قابل تنظيم دماي -۱۸ تا +۲ درجه سانتيگراد

Safkar Model 325K – . قابل استفاده با حركت ميل لنگ كاميون – قابل تنظيم دماي -۱۸ تا +۲ درجه سانتيگراد .

پليت هاي سردكننده. قابل استفاده با برق سه فاز– قابل تنظيم دماي–۳۵ تا ۰ درجه سانتيگراد (مخصوص بستني) .

درب عقب 

درب دولنگه و بر روي هر لنگه ۳ لولا و يك قفل با ضخامت درب عقب ۸۰ ميليمتر از جنس ساندويچ پانل و داراي عايق بندي P.V.C با لاستيك مخصوص مي باشد.

اتاق حمل بار فایبر گلاس

ابعاد  طول ۴۱۰۰ میلیمتر          عرض :۲۱۰۰ میلیمتر             ارتفاع شاسی:   ۲۲۵۰ میلیمتر          ارتفاع از کف :۹۷۰میلیمتر

عرض مفید :۲۰۲۰میلیمتر

جنس  درب بالا از فایبر گلاس

جنس  درب پایین ازپروفیل الومینیوم

ساختار اتاق

ديواره هاي از کامپوزیت ۳۵میلیمتری دورو فایبر گلاس وداخل از فوم پلی اورتان کف از تخته ۲۸میلیمتری ضد اب فریم کلاف اتاق از پروفیل الومینیومی

ساختار شاسی

شاسی از قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالاst52-3/qst380tm

درب عقب

به صورت دولنگه (رمپ)بوده که درب بالا با جک ۴۰۰ به سمت بالا حرکت میکند و درب پایین رمپ بوده و حرکت ترکیبی به صورت بالا و پایین وعقب و جلو با استفاده از دو جک هیدرولیکی -جابجایی درب عقب با کلید های کنترل انجام میشود که قابلیت این را دارد که حتی فرد هنگام ایستادن روی درب با کمک از پاهای خود درب را با استفاده از کنترل پانل جا به جا کند

اتاق حمل نوشابه ماموت

اتاق حمل نوشابه نصب بر (HN 547-H) ISUZU 6 ton

طول ۴۸۴۰ ميليمتر

عرض ۲۳۶۰ ميليمتر

ابعاد داخلي

طول ۴۸۰۰ ميليمتر

عرض ۲۲۷۰ ميليمتر

ارتفاع مفيد داخل ۲۱۶۰ ميليمتر

حجم ۲۳ مترمكعب

ساختار شاسي

شاسي و قطعات فلزي ساخته شده از فولاد با استحكام بالا (St52-3/Qst 380Tm)

ساختار اتاق

اتاق داراي ديواره جلو ، سقف و عقب از ساندويچ پانل مخصوص ۴ سانتي دو رو ورق پيشرنگ شده (‌۲۵ ميكرون رنگ كوره اي از رو و ۶ ميكرون رنگ پرايمر از زير )‌با عايق پلي اورتان آلماني – كف از ورق آهن بصورت آجدار شيب دار –ديواره جداكننده از پروفيل آهني – ضربه گير دور كلاف عقب و بغل – سيستم روشنايي داخل اتاق .

دربهاي بغل بصورت كركره اي (از جنس آلومينيوم) .

تجهيزات سفارشي اتاق هاي حمل نوشابه

* گلگير : ۲ يا ۴ عدد ربع دايره

* جعبه ابزار بزرگ به ابعاد : ۴۸۰*۴۵۰*۱۰۰۰ ميلي متر

* جعبه ابزار كوچك به ابعاد : ۴۵۰*۴۵۰*۵۱۰  میلی متر/ ۴۵۰*۳۵۰*۴۱۰ ميليمتر .

* پروفيل هاي آلومينيومي بيرون رنگي

* ديواره جلو ، سقف و عقب فلزي با ورق ۱٫۵ ميلي متر از جنس ST.37-2

* سپر عقب

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

اتاق یخچالی نصب بر نیسان

ساختار اتاق اتاق یخچالی نصب بر نیسان از ساندویچ پانل مخصوص دورو ورق, پیشرنگ شده با عایق پلی اورتان آلمانی میباشد . ضخامت دیواره های جانبی و سقف ۱۰ سانتیمتر – کف ۱۵ سانتی متر با آلومینیوم ریلدار یا آجدار –

پروفیلهای بیرونی و داخلی از نوع آلومینیوم مخصوص – دارای سیستم, روشنایی داخل سردخانه در با عقب با لاستیک مخصوص میباشد P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه ۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر

از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص می باشد.

ابعاد داخلی

طول : ۲۳۷۰ میلیمتر

عرض : ۱۷۰۰ میلیمتر

ارتفاع مفید داخل ۱۴۰۰ میلیمتر

ساختار شاسی

شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالا (S52-3/QST 380 Tm)

درب عقب

با لاستیک مخصوص میباشد P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با استیک مخصوص می باشد.

  تجهیزات سفارشی اتاقهای یخچالی

درب بغل متوسط ۹۰*۷۰ سانتیمتر- درب بغل ۸۰*۶۰ سانتیمتر – دریچه هوا –پروفیلهای آلومینیومی بیرون رنگی – قلاب گوشت – پیش بینی محل نصب پلیت

– پلیت خارجی کوچک به ابعاد ۴۹*۶۹۰*۱۲۹۰ میلیمتر – پیش بینی محل نصب یونیت – سپر عقب

سفارش و قیمت اتاق حمل بار دنیای ماموت

برای ارتباط با کارشناسان فروش دنیای ماموت با شماره های ذیل تماس بگیرید .

2717  3222  028

7865  382  0912

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.