فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیر تیزه یه همان زیر تاج  این نوع فلاشینگ برای زیر تیزه سوله یا سقف های شیب دار و دوشیب مورد استفاده و کاربرد قرار میگیرد . که درمحل شکست یا نوک تاج سوله از این نوع ورق فلاشینگ استفاده می شود که به صورت زیبایی خمکاری شده و مهمترین کاربرد آن آب بندی و پوشاندن درز اتصال دو سقف به یکدیگر از زیر ساندویچ پانل میباشد . و در پوشش سقف سوله های دوشیب قبل از نصب و اجرای ساندویچ پانل فلاشینگ زیرتیزه باید درمحل نصب و آب بند گردد و بعد نصب پانل انجام بگیرد و معمولا به صورت یک متری به طول تاج سوله به صورت ورق رویه ساندویچ پانل سقفی طراحی و تولید میگردد و هم میتوان برای نشان دادن این خط الراس ورق فلاشینگ را رنگی به غیر از رنگ ورق فلاشینگ سفارش داد .تمامی این موضوعات رنگ بندی اختیاری و طبق نظر مشتری و کارفرما میباشد . تصویر زیر بیانگر نمونه ای از اجرای فلاشینگ تاج و زیر تیزه  غیر هم رنگ ساندویچ پنل سقفی میباشد .

فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیر تاج

فلاشینگ ها همان ورق رنگی با ضخامت پایین میباشد که جهت درز بندی و آببندی کنج ها , اتصالات , اضلاع …مورد استفاده قرار میگیرد . مقاطع فلاشینگ ها در هر پروژه متفاوت است و بر اساس سازه مورد نظر طراحی و تولید میگردد . اتصال فلاشینگ ها به وسیله پرچ انجام میگیرد .

ورق فلاشینگ به عنوان یک پوشش برای قسمت های خاصی از یک سوله مانند زیر تاج – بالای تاج -قرنیز پنجره ها – لبه های باقیمانده از اتصال ساندویچ پانل های سقفی و یا پانل دیواری را نیز باعث میشود .

فلاشینگ ها به گونه ای در محل اتصال دیواره ها و سقف ها نصب میشوند که ضمن پنهان کردن درز بین آنها به جلوگیری از نفوذ آب , گرد و خاک ,و هوابندی نیز کمک شایانی می کنند . این پوشش ها بسته به نیاز طرح شده در نقشه های مرتبط با نصب ساندویچ پانل ها با شکل ها و مقاطع مختلی تولید میشوند .

فلاشینگ زیر تاج

برای مثال فلاشینگ تاج به منظور پوشش فوقانی ( خط الراس ) پانل های سقفی , فلاشینگ زیر تیزه جهت پوشش در زیرین ( خط اقعر ) پانل های سقفی , فلاشینگ کنج و یا قاب پنجره جهت پوشش اتصال پانل ها و در زبندی آن ها استفاده میش ود .

معمولا جنس ورق فلاشینگ از جنس ورق ساندویچ پانل سفارش داده شده اعم از گالوانیزه یا آلوزینک پیش رنگ شده در ضخامت های 0/4 یا 0/5 میلیمتر هستند .که درانواع کاربری های متفاوت مانند فلاشینگ تاج –  فلاشینگ زیر تیزه -فلاشینگ های نما – فرم دار – شادولاین -فلاشینگ زاویه دار کنج -پله کانی -صاف و… تولید میشوند

فلاشینگ زیرتاج چیست ؟

فلاشینگ زیر تیزه

ورق فلاشینک معمولا به صورت متر مربع چه در فروش و چه در قیمت نصب و اجرا محاسبه میشوند

هدف ما در شرکت دنیای ماموت این است که همیشه در کار خود بهترین باشیم

نیاز به مشاوره دارید ؟

کار کارشناسان فروش دنیای ماموت  پاسخ سوالات مشتریان میباشد با ما در ارتباط باشید

7865 382 0912

2717 3222 028

برتری ساندویچ پانل دیواری نسبت به آجر

برتری ساندویچ پانل دیواری نسبت به آجر برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید .

کانکس سرویس بهداشتی

دراین مقاله به بررسی کانکس سرویس بهداشتی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

ساندویچ پنل سقفی ضخامت ۴

برای آشنایی بیشتر درباره ساندویچ پنل سقفی ضخامت ۴ با ما همراه باشید .

لیست قیمت اتاق یخچالی نیسان

برای آشنایی بیشتر درباره لیست قیمت اتاق یخچالی نیسان با ما همراه باشید .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.