قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

ساندویچ پانل پیچ مخفی دنیای ماموت

ساندویچ پانل‌ها به عنوان متریالی نوین در عصر امروز شناخته شده و مزایای متعددی را به نسبت دیگر مصالح در صنعت ساختمان سازی دارا هستند. ساندویچ پانل پیچ مخفی به دلایل مختلف برای پوشش دهی دیوار و سقف انواع سازه‌ها انتخاب می‌شود. این دسته از پانل‌های ساندویچی از نظر ساختار تفاوتی با دیگر پانل‌ها ندارد؛ اما آشنا بودن با جزئیات آن می‌تواند منجر به یک انتخاب بهتر شود.

قیمت ساندویچ پنل پیچ مخفی به دلایل مختلفی از جمله ابعاد , جنس ورق , نوع عایق , ضخامت ورق و عایق , نوع پوشش و استفاده های مختلف , قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی متفاوت است . معمولا برای دریافت دقیق نیاز است که با تولید کنندگان و عرضه کنندگان مرتبط با این محصول در تماس باشید و مشخصات مورد نیاز خودرا به آنها ارائه دهید تا قیمت مناسب را دریافت کنید .

ساندویچ پانل پیچ مخفی چیست؟

پانل پیچ مخفی، نسل جدید از ساندویچ پانل‌ها بوده که در دو نوع دیواری و سقفی ارائه می‌گردد. طراحی این محصول به گونه ای است که محل اتصال پیچ‌های پانل در نمای سازه پنهان بوده و به همین دلیل به ساندویچ پنل پیچ مخفی معروف هستند. این امر سبب زیباتر شدن نمای ساختمان‌ها می‌شود. اتصال ورق‌ها در این محصول به شکل گام و زبانه بوده و در نهایت زیبایی و ظرافت بیشتر در نمای سازه را سبب می‌شود.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی نوعی از ساندویچ پانل است که در آن محل اتصال پیچ ها به یکدیگر پنهان است . این امر باعث میشود تا نمای ساختمان زیباتر و یکدست تر شود.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی از دولایه ورق فلزی و یک لایه عایق تشکیل شده است . ورق های فلزی معموا از جنس گالوانیزه یا آلومینیوم هستند و عایق نیز میتواند از مواد مختلفی ماند پلی یورتان , پشم سنگ یا پشم شیشه باشد .

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی
قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

علت انتخاب ساندویچ پنل پیچ مخفی

مهم‌ترین عاملی که سبب می‌شود تا از ساندویچ پنل دیواری پیچ مخفی در پروژه‌های مختلف استفاده شود، ایجاد نمایی زیبا در سازه می‌باشد. در واقع علاوه بر ساندویچ پانل‌های رنگی که جلوه‌ای ویژه به ظاهر ساختمان می‌بخشد، استفاده از پنل‌های پیچ مخفی نیز به دلیل پوشیده شدن پیچ پانل‌ها و یک ‌دست شدن ظاهر سازه، کاربرد زیادی دارد. جلوه نهایی سازه‌هایی که از این پانل‌ها بهره می‌گیرند زیبا و چشم‌نواز است، به همین دلیل در ساخت‌ و سازهایی که ظاهر بنا اهمیت بالایی دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ساندویچ پنل پیچ مخفی

در قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی عواملی همچون جنس ورق ( گالوانیزه / آلوزینک ) پوشش رنگ ورق / ضخامت ورق ( ۰.۴/ ۰.۵ )  دهم / ضخامت ساندویچ پانل ( ۴/ ۵/ ۶/ ۸/ ۱۰/۱۲.۵/ ۱۵) سانت / نوع کاربری پنل پیچ مخفی تاثیر گذار میباشد . که هریک از این آیتم ها در مقاومت و عایق بودن ساندویچ پانل تاثیر گذار هستند .

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی دارای مزایایی میباشد که عبارتند از 

ظاهر زیبا : پنل پیچ مخفی به دلیل پنهان بودن محل اتصال پیچ ها, دارای ظاهری زیبا و یکدست است .

مقاومت بالا : ساندویچ پانل پیچ مخفی دارای مقاومت بالایی در برابر نیروهای وارده میباشد .

عایق حرارت و صوت : ساندویچ پنل پیچ مخفی دارای عایق حرارتی و صوتی مناسب و بالایی میباشد.

نصب سریع و آسان : این نوع محصول پیش ساخته به راحتی قابل حمل و نصب راحت و سریع میباشد .

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی
قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

تفاوت پانل‌های معمولی با نوع پیچ مخفی

اولین و بارزترین تفاوت این است که در ساندویچ پانل پیچ مخفی به دلیل پنهان ماندن محل اتصال پانل‌ها، پیچ‌های به‌کار رفته مشخص نخواهند بود، به همین دلیل از نظر ظاهری به شکل یکپارچه‌تر و زیباتر دیده می‌شود. این مورد در ساندویچ پنل‌های دیگر وجود نداشته و اکثر کسانی که به دنبال نمایی زیبا و یک‌دست از سازه خود هستند، این نوع پانل‌ها را برمی‌گزینند. از دیگر تفاوت‌هایی که پانل پیچ مخفی با سایر پنل‌ها دارد این است که درصد عایق‌پذیری آن بالا بوده و مقاومت بیشتری در برابر نفوذ صدا و هوا دارد. این تفاوت‌ها باعث شده تا افراد بیشتری برای استفاده از این مصالح اقدام نمایند.

ابعاد ساندویچ پانل پیچ مخفی

 با توجه به درخواست مشتریان از طول ۲ تا ۱۳/۶۰ متر متغیر

عرض ثابت             ۱/۱۶ متر

عرض مفید              ۱/۱۲ متر

نکته مهم در هنگام نصب پانل پیچ مخفی

نحوه نصب ساندویچ پنل دیواری پیچ مخفی 

ساندویچ پانل پیچ مخفی به صورت گام و زبانه به یکدیگر متصل میشوند . برای نصب این محصول ابتدا باید یک لایه ورق فلزی روی زیر ازی نصب شود .سپس لایه بعدی ورق فلزی به صورت گام و زبانه روی لایه اول قرارگیرد و به صورت اصولی نری و مادگی پنل درهم چفت شوند . بعد از چفت شدن با پیچ های از طریق سوراخ های موجود درورقبه زیر سازی متصل و درجای خود محکم شوند .

در برخی از مواقع فشار بادی که متوجه پانل‌ها به‌ خصوص ساندویچ پنل‌های دیواری است بیش از حد مجاز بوده و به همین دلیل در هنگام نصب، پانل‌های ساندویچی را با پیچ بر روی توری فلزی ثابت می‌کنند. در سایر پانل‌ها این پیچ‌ها قابل‌مشاهده بوده؛ اما در نوع پیچ مخفی طراحی به‌گونه‌ای است که پیچ‌های حفاری در زیر ناچ و زبانه می‌باشد و علاوه بر اتصال مستحکم آن‌ها، باعث یک‌پارچگی بیشتر در ظاهر سازه خواهد شد.

با اینکه نصب و استفاده از ساندویچ پنل پیچ مخفی به نظر میرسد ساده باشد اما این نیاز به دقت و توجه به جرییات دارد . برای استفاده بهینه از این پانل ها نیاز است که نصب آنها توسط تخصص های مجرب و متخصص در این حوزه صورت گیرد.

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی
قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

پانل پیچ مخفی

ساندویچ پانل رنگی پیچ مخفی

رنگ ساندویچ پنل‌ها به دلایل مختلف همانند اقلیم و کاربری سازه، قابل تغییر می‌باشد. پنل‌های رنگی علاوه بر زیبایی ظاهری، شامل مزایای مختلفی بوده که افزایش طول عمر بنا، مهم‌ترین آن است. اگر موقعیت جغرافیایی محل ساخت پروژه در یک منطقه گرم باشد، می‌توان با انتخاب پانل‌های رنگی روشن میزان جذب آفتاب را کاهش داده و سبب افزایش طول عمر سازه شد. هم چنین انتخاب ساندویچ پنل‌های رنگ تیره در مناطق سرد، باعث جذب گرمای خورشید شده و بدین شکل به ماندگاری بیشتر مصالح کمک شایانی خواهد شد.

معمولاً کسانی که به دنبال زیبایی ساختمان خود هستند، علاوه بر پنل پیچ مخفی که باعث یک‌دست شدن جلوه ظاهری می‌شود، از نوع رنگی آن نیز استفاده می‌کنند تا جذابیت نما را بیشتر شود. ساندویچ پانل رنگی پیچ مخفی معمولاً در ساخت ویلاها کاربرد زیادی داشته چرا که استفاده از این نوع پانل‌ها، باعث افزایش زیبایی بصری سازه می‌شود.

آیا قیمت ساندویچ پاانل پیچ مخفی با دیگر ساندویچ پانل ها متفاوت است ؟

قیمت این پانل ها به عوامل مختلفی چون نوع ورق فلزی ضخامت ورق فلزی نوع عایق ضخامت عایق و غیره بستگی دارد اما معمولا قیمت انها مقرون به صرفه تر میباشد و تفاوت قیمت زیادی با سایر ساندویچ پانل ها ندارد .

در نهایت مهم است که در انتخاب و نصب ساندویچ پنل دیواری پیچ مخفی به مشخصات فنی کیفیت مواد و همچنین نیازهای خاص پروژه توجه شود تا نتیجه ی نهایی هم از نظر زیبایی و هم از نظر عملکرد بهترین باشد .

قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی
قیمت ساندویچ پانل پیچ مخفی

اگر نیاز دارید از این نوع ساندویچ پانل ماموت در پوشش دیوار و سقف سازه خود استفاده نمایید، می‌توانید ابتدا با کارشناسان شرکت ماموت مشورت کرده تا مناسب‌ترین نوع پنل را انتخاب کنید. بدین منظور کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و هرآنچه نیاز به بررسی آن دارید را جویا شوید.

۷۸۶۵ ۳۸۲ ۰۹۱۲

۲۷۱۷ ۳۲۲۲ ۰۲۸

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.