کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای – صفحه ورق رنگی شیروانی - صفحه قیمت نصب ساندویچ پانل – صفحه ساندویچ پانل ارزان – صفحه لیست قیمت ساندویچ پانل

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

استفاده از اتاقک های نگهبانی , از زمان های قدیم با کاربری های مختلف نگهبانی های محله , پلیس , ورودی مجموعه ها و کارخانجات مختلف رایج بوده است و علیر غم استفاده از سیستم های مانیتورینگ هوشمند , کماکان ترجیح بر این است که وظیفه اصلی توسط نگهبان انجام شود .

کانکس های حراست و نگهبانی می بایست دارای ویژگی های خاصی بوده تا به خوبی به عملکرد تیم حراست یا شخص نگهبان مطابقت داشته باشد که ما در بخش طراحی سازه های نگهبانی دنیای ماموت تلاش میکنیم همواره این ویژگی ها را در طرح های مختلف رعایت و ارتقاء دهیم .

آنچه در این مقاله خواهید خواند

کانکس نگهبانی چیست؟

موارد کاربری کانکس نگهبانی

مزایای کانکس نگهبانی

انواع کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی سفارشی

قیمت کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی دست دوم

خرید کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی چیست؟

از قرن‌ها پیش تا الان حفظ امنیت ساختمان‌ها و محوطه‌های اطراف بناها همواره یکی از دغدغه‌های مهم کارفرمایان بوده است. با وجود پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع و اقسام سیستم‌های امنیتی و مانیتورینگ همچنان در اکثر ساختمان‌ها لزوم وجود فضایی مشخص برای استقرار نگهبان و نظارت بر ورود و خروج افراد احساس می‌شود. کانکس نگهبانی اتاقکی پیش‌ساخته است که می‌توان آن را به راحتی در محل مورد نظر قرار داد. بدین ترتیب دیگر نیازی به اختصاص قسمتی از سازه اصلی به نگهبانی نیست.

کانکس ساده‌ترین نوع از سازه‌های پیش‌ساخته محسوب می‌شود که با توجه به کاربری در انواع و اشکال مختلفی تولید و عرضه می‌گردد. در طی ۵۰ سال اخیر استفاده از اتاقک‌های آماده رو به افزایش بوده و تولیدکنندگان هم همواره در حال ارتقای کیفی انواع کانکس تولیدی هستند. امروزه اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی نسبت به نمونه‌های اجرا شده با مصالح بنایی دوام و کارایی بیشتری دارد. در این مطلب تمام اطلاعات مهم در مورد کانکس نگهبانی از جمله انواع، مزیت‌ها و عوامل موثر بر قیمت ارائه شده‌اند.

 ساندویچ پانل سردخانه ای –  ورق رنگی شیروانی –  قیمت نصب ساندویچ پانل  –  ساندویچ پانل ارزان –  لیست قیمت ساندویچ پانل –

کانکس نگهبانی صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای – صفحه ورق رنگی شیروانی - صفحه قیمت نصب ساندویچ پانل – صفحه ساندویچ پانل ارزان – صفحه لیست قیمت ساندویچ پانل
کانکس نگهبانی

موارد کاربرد کانکس نگهبانی

بحث تأمین امنیت و کنترل ورود و خروج مربوط به برخی کاربری‌های خاص نیست. تقریباً در تمام ساختمان‌ها با هر کاربری و مقیاسی بهتر است فضایی با هدف نگهبانی در نظر گرفته شود. این فضا باید به گونه‌ای جانمایی و طراحی شود که تسلط کامل بر محیط اطراف داشته باشد. در پروژه‌هایی که شامل محوطه‌ای وسیع می‌باشند و برای کاربری‌هایی با مراجعان زیاد جانمایی و نصب کانکس نگهبانی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بیشترین موارد کاربرد این نوع کانکس عبارت‌اند از:

ورودی شهرک‌های مسکونی

محوطه کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی

ورودی مجتمع‌های اداری، درمانی و آموزشی

محوطه پارک‌ها و فضاهای سبز همگانی

پارکینگ‌های عمومی و خصوصی

ورودی برخی محله‌ها

در مجاورت سفارتخانه‌ها

پیرامون مناطق نظامی

در مجاورت مناطق طبیعی حفاظت شده

مزایای اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی

برخی از پیمانکاران و سازندگان از مصالح بنایی بخصوص آجر و سنگ به منظور ساخت اتاقک نگهبانی استفاده می‌کنند. ساخت این فضا به صورت اجرا در محل و با مصالح بنایی فرآیندی پرهزینه و زمان‌بر است. علاوه بر این فضای ساخته شده به این شیوه کارایی اندک و بازدهی انرژی پایینی دارد. در بسیاری از مجتمع‌ها محل ورودی اصلی مدتی پس از شروع بهره‌برداری تغییر داده می‌شود. با توجه به تمام این مشکلات خرید و بکارگیری کانکس حراست بهترین و سریع‌ترین راه برای برپایی فضای استقرار تیم حفاظت محسوب می‌شود. مهم‌ترین مزیت‌های کانکس نگهبانی عبارت‌اند از:

امکان حمل و نصب سریع و بدون نیاز به زیرسازی عمیق

قابلیت جا‌به‌جایی از محل نصب اولیه و استفاده چندباره

حداکثر فضای مفید داخلی و وزن به نسبت سبک

ظاهر زیبا و لوکس و امکان تولید در رنگ‌های مختلف

کانکس نگهبانی صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای – صفحه ورق رنگی شیروانی - صفحه قیمت نصب ساندویچ پانل – صفحه ساندویچ پانل ارزان – صفحه لیست قیمت ساندویچ پانل
کانکس نگهبانی

انواع اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی 

کانکس حراست در چند نوع مختلف تولید می‌شود. با توجه به محل قرارگیری و کارایی، هر یک از انواع اتاقک طراحی (پلان و نما) متفاوتی دارند. تعداد پرسنل و ساعات فعالیت تیم حفاظت تأثیر مستقیم بر روی ابعاد و متراژ کانکس نگهبانی دارد. در مواقعی که حفاظت و کنترل شبانه‌روزی مد نظر باشد اتاقک باید فضای کافی برای استراحت داشته باشد و برخی تجهیزات آسایشی در آن تعبیه گردند.

در مکان‌هایی که حساسیت امنیتی بیشتری وجود دارد باید ورود به محوطه از داخل اتاقک انجام شود. طبیعتاً در چنین مواردی طرح و ابعاد باید متفاوت از کانکس‌های معمولی باشد. در زمان طراحی و تولید اتاقک باید به ابعاد تریلر و محدودیت‌های مربوط به عبور و مرور توجه نمود. حداکثر ابعاد بار قابل حمل توسط تریلر ۲.۵ در ۱۳.۶ متر است. یک تفاوت دیگر میان انواع اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی جنس موادی است که در تولید آن به کار گرفته می‌شوند.

ساندویچ پانل و ورق کاربرد گسترده‌ای در تولید اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی دارند. ساندویچ پانل متریالی با توان مقاومت بالا در برابر عبور حرارت و برودت است و از همین رو تأمین شرایط آسایش دمایی در فضای داخلی کانکس پانلی به سرعت و با کمترین نیاز به مصرف انرژی امکان‌پذیر می‌باشد. علاوه بر این ساندویچ پانل مزیت‌های متعدد دیگری هم دارد که آن را به گزینه‌ای به مراتب بهتر از ورق برای ساخت جداره‌های کانکس تبدیل می‌کنند. سقف اتاقک‌های پیش‌ساخته با متراژ کم صاف و در متراژهای بالا به صورت شیروانی اجرا می‌شود.

اتاقک نگهبانی سفارشی

برخی از تولیدکنندگان کانکس علاوه بر مدل‌های رایج، توان تولید کانکس حراست سفارشی مطابق با مشخصات مورد نظر خریدار را دارند. از آنجایی که اتاقک پیش‌ساخته نگهبانی معمولاً در محل ورودی اصلی و سردر ساختمان قرار می‌گیرد به بخشی مهم از نما تبدیل می‌شود. از همین رو برخی از کارفرمایان مایل هستند که طراحی ویژه‌ای برای کانکس حراست در نظر بگیرند. تجهیزات و امکانات داخل اتاقک هم بر طبق سفارش و خواست مشتری قابل تغییر هستند. شرکت ماموت از جمله اندک شرکت‌هایی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا می‌باشد که توان فنی و زیرساخت‌های لازم را به منظور تولید کانکس حراست سفارشی دارد.

کانکس نگهبانی صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای – صفحه ورق رنگی شیروانی - صفحه قیمت نصب ساندویچ پانل – صفحه ساندویچ پانل ارزان – صفحه لیست قیمت ساندویچ پانل
کانکس نگهبانی

قیمت کانکس حراست

برای ساخت اتاقک نگهبانی با مصالح بنایی به چند نفر نیروی انسانی با تخصص‌های مختلف و چندین روز زمان نیاز است. پرداخت دستمزد این افراد و هزینه‌های مربوط به خرید مصالح مختلفی که باید مورد استفاده قرار گیرند نیازمند صرف بخش قابل‌ توجهی از بودجه پروژه می‌باشد. در صورتی که از آجر، سفال و سنگ به منظور اجرای جداره‌های اتاقک نگهبانی بهره گرفته شود باید چند لایه از مواد عایق حرارت و رطوبت هم روی سطح دیوارها و سقف نصب شوند و این به معنی افزایش هزینه‌ها است. با مقایسه بین قیمت کانکس نگهبانی و هزینه‌های مذکور مشخص است که خرید و استفاده از اتاقک پیش‌ساخته بسیار به‌صرفه‌تر از ساخت فضا به روش اجرا در محل می‌باشد.

از میان عوامل متعددی که در تعیین قیمت کانکس حراست موثر هستند ابعاد و نوع پروفیل‌های مورد استفاده برای اسکلت اتاقک، جنس جداره‌ها و نوع و برند تجهیزات و تأسیسات بیشترین تأثیر را بر قیمت دارند. در مناطقی که هوا معتدل نیست باید تناسب بین ظرفیت تأسیسات سرمایشی و گرمایشی و شرایط آب‌وهوایی را مورد توجه ویژه قرار داد. ساندویچ پانل گران‌تر از ورق است اما کانکس نگهبانی پانلی کارایی، دوام و عمر مفید طولانی‌تری نسبت به اتاقک ورقی دارد.

 ساندویچ پانل سردخانه ای –  ورق رنگی شیروانی –  قیمت نصب ساندویچ پانل  –  ساندویچ پانل ارزان –  لیست قیمت ساندویچ پانل –

کانکس حراست دست دوم

با توجه به اینکه کانکس حراست در معرض دید قرار دارد و معمولاً اولین مواجهه افراد با ساختمان از طریق همین اتاقک نسبتاً کوچک است خرید و بکارگیری کانکس حراست دست دوم توصیه نمی‌شود. زیرا تولیدات کارکرده و دست دوم عموماً دارای آسیب ظاهری هستند. در صورتی که تصمیم سازنده استفاده از اتاقک پیش‌ساخته کارکرده باشد باید پیش از خرید ارزیابی کاملی از وضعیت آن به عمل آورد و از استحکام اسکلت و سلامت جداره‌ها مطمئن شد. کانکس حراست دست دوم ممکن است اندکی ارزان‌تر از مدل‌های نو باشد اما کوچکترین اشکالی در ساختار سازه‌ای و یا دیوار و سقف اتاقک سبب اتلاف هزینه‌ی غیرقابل جبران خواهد شد.

خرید کانکس حراست

امروزه تولیدکنندگان مختلفی در کشور مشغول به تولید اتاقک‌های پیش‌ساخته می‌باشند. در هنگام خرید کانکس حراست باید سابقه و اعتبار شرکت تولیدکننده را مورد توجه قرار داد. ماموت برای دیوارها و سقف اتاقک‌های پیش‌ساخته از ساندویچ پانل تولیدی خود که دارای بالاترین کیفیت و بیشترین کارایی ممکن است بهره می‌برد. کانکس نگهبانی ماموت از چند جنبه برتر از اتاقک‌های پانلی دیگر است:

دقت بالا در طراحی و اجرای اسکلت با هدف افزایش استحکام

تعیین کارآمدترین ابعاد برای هر متراژ دلخواه

توجه به تأمین حداکثر زاویه دید برای نگهبان و حذف نقاط کور

بکارگیری تأسیسات استاندارد و تجهیزات باکیفیت

کانکس نگهبانی

مهم ترین شاخصه ها و ویژگی های یک کانکس حراست دنیای ماموت عبارتند از 

بهره بردن از بهترین مشخصات فنی با هدف افزایش مقاومت سازه که نهایتا به طول عمر بالای کانکس بیانجامد .

طراحی و ساخت محصولی که متناسب با بستر و اقلیم استقرار کانکس , عایق حرارتی ایده آلی باشد .

طراحی صحیح با هدف ایجاد یک منشور دید مناسب با کمترین نقطه کور به محدوده تحت مسئولیت نگهبان 

بهره بردن از کارامد ترین ابعاد , متناسب با کارآیی مورد انتظار و نیز تعداد پرسنل 

زیبایی در نمای کانکس با استفاده از طرح مناسب , رنگ های زیبا و همگن با محل استقرار و استفاده محصول 

پیمانکاران و سازندگان می‌توانند با خرید کانکس حراست ماموت فضای لازم برای استقرار نگهبان را با هزینه‌ای به‌ صرفه آماده سازند. شرکت ماموت اتاقک پیش‌ساخته مورد نظر مشتری را در کمترین زمان ممکن آماده تحویل می‌نماید. بسته به محل قرارگیری و ابعاد کانکس ممکن است محل نصب نیاز به آماده‌سازی داشته باشد.

لذا به منظور اطلاع قيمت کانکس  حراست ماموت مي‌توانيد از طريق راه‌هاي ارتباطي ذکر شده در سايت با کارشناسان فروش شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد و اطلاعات لازم را در اين خصوص دريافت نماييد.

 همراه  :  7865 382 0912

 دفتر :    2717 3222 028

نصب ساندویچ پانل

لیست نصابان ساندویچ پانلمشتریان ما می توانند ما را از بین برترین شرکت های حاضر لیست نصابان ساندویچ پانل برای پروژ های خود انتخاب کنند تولیدکنندگان ساندویچ پانلکمپانی ساندویچ پانل با بیش از سه دهه تجربه در نصب و اجرای ساندویچ پنل جزء تولیدکنندگان ساندویچ پانل می باشد. دنیای ماموتتوانسته ایم با تولید ساندویچ پانل با کیفیت گام مهمی در...

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل انواع ساندویچ پانل ساندویچ پانل چیست What is a sandwich panel برای آشنایی بیشتر با ساندویچ پانل چیست ؟ درباره ساندویچ پانل ادامه مطلب را از دست ندهید. به زبان ساده ساندویچ پانل (sandwich Panel) ترکیب هسته پلی یورتان( Poly urethane)بین دولایه ورق فلزی ,محصولی است که ساندویچ پانل نامیده میشود و رایج ترین نوع فلز مورد...

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل   ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل شرکت ماموت نامی شناخته شده در زمینه بزرگترین تولیدکننده انواع ساندویچ پانل اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل یکرو ورق و یکرو فویل ، ساندویچ پانل پیچ مخفی ، ساندویچ پانل...

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم  آنچه در این مقاله خواهید خواند عبارتند از  ساندویچ پانل کلین روم , و مشخصات فنی و کاربری آن میباشد با ما همراه باشید . ساندویچ پانل کلین روم ماموت (اتاق تمیز ) اتاق تمیز به اتاقی گفته می شود که کمترین میزان ورود و خروج آلاینده ها در آن انجام می شود ورود وخروج آلایندهها ...

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.