ساندویچ پانل سالن مرطوب

ساندویچ پانل سالن مرطوب ساندویچ پانل دنیای ماموت

ساندویچ پانل سالن مرطوب

ساندویچ پانل سالن مرطوب

دنیای ماموت با تولید ساندویچ پانل های سقفی و دیواری بسیار ویژه با مشخصات فنی خاص و استفاده از تکنولوژی پلاستیسول که مختص سالن های مرطوب و محیط های اسیدی میباشد , توانسته است تمام این نگرانی ها را کاملا برطرف کند و حرف اول کیفیت دراین صنعت را بزند .

فرایند تولید و آماده سازی برخی محصولات تولیدی مثل سالن های تولید قارچ , مواد غذایی خاصی و لبنیات , تولید محصولات مس و پتروشیمی و … عموما در سالن هایی انجام میشود که دارای شرایطی بسیار مرطوب و یا محیط های اسیدی خاص هستند و لازم است که استانداردهای ویژه ای برای تولید آنها در نظر گرفته شود .

این شرایط چالش هایی مانند حفظ کنترل رطوبت مورد نیاز , مستهلک شدن دیوارها و سقف ها در محیط مرطوب و یا اسیدی ,شستشوی مداومو پاکیزه سازی محیط کار , ایجاد خوردگی شدید در دیوارها و سقف ها و بسیاری از مشکلات دیگر رو برای طراحان وسازندگان ایجاد می کنند .

با استفاده از ساندویچ پانل های گالوانیزه یا آلوزینک دنیای ماموت میتوان پوششی بسیار عالی و با کمترین هدر رفت دما را در تمامی سطوح سوله ایجاد نمود .

ساندویچ پانل سالن مرطوب ساندویچ پانل دنیای ماموت
ساندویچ پانل سالن مرطوب

امتیازات ساندویج پانل هاتی پلاستیسول دنیای ماموت 

طول عمر 3 برابری در مقایسه با ساندویچ پانل های گالوانیزه در محیط های مشابه 

مقاومت بالا در برابر محیط های بسیار مرطوب , محیط های اسیدی , بازی ,یا اتمسفری خاص که باعث ایجاد خوردگی شدید در ساندویچ پانل ها میشود .

مقاوم در برابر خراشیدگی و آسیب های سطحی که موجب بروز صدمات احتمالی بر روی سطح ورق میگردد 

مقاوم در برابر اشعه نور خورشید در دراز مدت و عدم تخریب رنگ 

ظاهر چرمی و کیفیت پوشانندگی عالی 

ساندویچ پانل سالن مرطوب ساندویچ پانل دنیای ماموت
ساندویچ پانل سالن مرطوب
پوشش رنگ ساندویچ پانل ورق پلاستیسول 

لایه رنگ رویه (پلاستیسول 150الی 200میکرون )

لایه پرایمر (6 ال 8 میکرون )

پوشش کروماته 

فلز پایه با پوشش آلوزینک 

پوشش کروماته 

بک کوت پرایمر 

ساندویچ پنل های دنیای ماموت حرف اول کیفیت را دراین صنعت میزند و میزان مقاومت آنها در برابر رطوبت , برف , و باران و محیط های خاص با گونه ای است که طول عمری بین 1.5 الی 2 برابر بیشتر نسبت به دیگر محصولات مشابه را دارا میباشند .

ساندویچ پانل سالن مرطوب ساندویچ پانل دنیای ماموت
ساندویچ پانل سالن مرطوب
نحوه نصب ساندویچ پانل دنیای ماموت

 

پیش از خرید ساندویچ پانل میبایست اطلاعات کافی درباره نحوه نصب و اجرای آن داشته باشید که بوسیله آن بتوانید بهترین گزینه از محصولات خانواده ساندویچ پانل را انتخاب نمایید .

ساندویچ پانل های سقفی در موازان شیب سقف و بر روی پروفیل های سقفی  به وسیله پیچ سرمته گالوانیزه واشر دار نصب شده و به دلیل مقطع تولیدی پانل های سقفی (بصورت ذوزنقه ای شکل و گام دار ) پانل ها کاملا آب بند نصب میگردند .

دنیای ماموت با داشتن کادری مجرب و با اتکا به دانش فنی و مهندسی اطلاعات کافی از محصولات تولیدی خود را در اختیار شما قرار داده و با توجه به کاربری فضای مورد نظر شما اقدام به برآورد اولیه از مقادیر مورد نیاز برای پروژه شما خواهد نمود . که پس از بررسی کارفرما و تیید ایشان تیم طراحی وارد فاز عملیاتی شده و به دلیل تسریع در زمان ساخت برخی از جزییات به صورت شاپ دراوینگ توسط واحد مهندسی با نرم افزار اتوکد تهیه و به واحد تولید ارجاع میشود .

شما میتوانید از طریق واتساب 09123827865 یا شماره تماس های زیر با ما درتماس باشید .

09123827865

02832222717

دنیای ماموت تجربه بهترین ها 

#ساندویچ _پانل # فروش _پانل_دنیای_ماموت#نصاب_ساندویچ_پانل#قیمت_ساندویچ _پنل#

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.