ساندویچ پانل قیمت ارزان

ساندویچ پانل قیمت ارزان ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی - قیمت نصب ساندویچ پانل – – لیست قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل قیمت ارزان

ساندویچ پانل قیمت ارزان

ساندویچ پانل قیمت پایین همان متریالی است که اکثر سازندگان و پیمانکاران به دنبال آن هستند. ساندویچ پنل قیمت ارزان در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تولید می‌شود. ساندویچ پنل قیمت پایین تمام انتظاراتی را که از یک متریال وجود دارد برآورده می‌کند

آنچه در مقاله ساندویچ پانل قیمت ارزان خواهید خواند 

اصلی ترین مزیت های ساندویچ پانل

عواملی بر قیمت ساندویچ پانل موثرندکه عبارتند از

جنس عایق هسته در ساندویچ پانل ارزان

جنس ورق در ساندویچ پنل ارزان

فرق پانل ساندویچی ارزان با ساندویچ پانل‌های گران‌ قیمت

 کدام انتخاب بهتری است ! ساندویچ پانل دست دوم یا ارزان؟

 شرکت ماموت ، ساندویچ پنل ارزان هم تولید می‌کند؟

مزایای ساندویچ پنل ارزان چیست؟

دلیل گران بودن برخی از ساندویچ پنل‌ها چیست؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است؟

مراحل خرید ساندویچ پانل به چه صورتی است؟

ساندویچ پنل 

ساندویچ پانل وقتی در پوشش سقف و دیوارها به کار می‌رود عملکرد بسیار بهتری نسبت به مصالح سنتی (آجر، بلوک، سنگ و…) و سایر متریال‌های جدید (کناف و…) دارد. از همین رو جای هیچ شکی باقی نمی‌ماند که پانل‌های ساندویچی بهترین متریال برای ساخت جداره‌ها در تمام پروژه‌های ساختمانی هستند اما قیمت یک متریال همیشه عاملی تأثیرگذار بر میزان رواج آن در صنعت ساختمان است.

قیمت مناسب و ارزان

کارایی بالا و مزایای متعدد

 ساندویچ پنل ارزان ساختاری متفاوت با سایر ساندویچ پانل‌ها ندارد

پانل ارزان ساختاری مانند تمام پانل‌های ساندویچی دارد و عموماً از سه لایه اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:ماده عایق مرکزی و دو لایه‌ جانبی میباشد.

بخشی بزرگی از مزایای ساندویچ پانل به علت همین ساختار چندلایه و خاص آن است. ساندویچ پنل ارزان هم از این مزیت‌ها بهره‌مند است.

ساندویچ پانل قیمت ارزان ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی - قیمت نصب ساندویچ پانل – – لیست قیمت ساندویچ پانلاصلی ترین مزیت های ساندویچ پانل که ناشی از ساختار چندلایه آن هستند شامل

ضریب انتقال حرارتی اندک و عایق‌بندی جداره‌ها

جلوگیری از عبور سر و صدا و آلودگی‌های صوتی

ممانعت از ورود موجودات موذی و مخرب

ماندگاری در مجاورت با رطوبت و بخارآب

مقاومت در برابر فرسایش و تخریب سطحی

 پانل ساندویچی ارزان نه تنها از لحاظ ساختاری مشابه انواع دیگر ساندویچ پانل است بلکه نصب آن هم به همان شیوه عمومی نصب ساندویچ پانل‌ است و همانقدر سریع و راحت انجام می‌گیرد.

عواملی بر قیمت ساندویچ پانل موثرندکه عبارتند از

مواد مورد استفاده برای تولید ساندویچ پانل(هسته و لایه‌های جانبی)

ضخامت ساندویچ پنل

فن‌آوری شرکت تولیدکننده و تیراژ تولید

از بین این سه عامل، ضخامت کاملاً به کاربری سازه بستگی دارد و نمی‌توان برای کاهش هزینه‌ها از ساندویچ پانل با ضخامتی کمتر استفاده کرد. به عنوان مثال برای سردخانه‌ها باید حتماً از ضخامت ۸ سانتیمتر و بیشتر استفاده شود و اگرچه قیمت ساندویچ پانل ۴ سانتی‌متری کمتر است اما به هیچ وجه نمی‌توان از آن برای ساخت جداره‌های سردخانه بهره برد.

بنابراین مواد اولیه و شرکت تولید کننده دو عامل اساسی هستند که در موقع انتخاب و خرید پانل ساندویچی ارزان باید به آن‌ها توجه داشت.

جنس عایق هسته در ساندویچ پانل ارزان

در تولید ساندویچ پانل از مواد عایق گوناگونی می‌توان برای هسته پانل استفاده کرد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه.

از بین این مواد فوم پلی یورتان بهترین گزینه برای تولید ساندویچ پانل است. دلایلی که سبب می‌شوند پلی یورتان بهترین عایق برای تولید ساندویچ پانل باشد 

پلی یورتان حتی با ضخامتی اندک، بهره‌وری انرژی بالایی دارد.

پلی یورتان، تنها ماده عایقی است که تمام مزیت‌ها را همزمان دارد.(عایق حرارتی، صوتی، رطوبت و…)

پلی یورتان ماندگاری بالایی دارد و دچار افت کیفیت نمی‌شود.

پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه ضریب انتقال حرارتی بیشتر از پلی یورتان دارند و در سایر عوامل هم برتری خاصی نسبت به پلی یورتان ندارند. فقط ساندویچ پانل پشم سنگ، در برابر آتش مقاومت بیشتری نسبت به ساندویچ پانل پلی یورتان دارد اما قیمت آن به مراتب بیشتر است.

ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی – قیمت نصب ساندویچ پانل  – ساندویچ پانل ارزان – لیست قیمت ساندویچ پانل –

ساندویچ پانل قیمت ارزان ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی - قیمت نصب ساندویچ پانل – – لیست قیمت ساندویچ پانلجنس ورق در ساندویچ پنل ارزان

برای ورق‌های جانبی ساندویچ پانل می‌توان از فایبرگلاس، پلی کربنات، استیل ضدزنگ، گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیم بهره برد.

ورق فایبرگلاس و پلی کربنات کارایی و دوام کافی متناسب با کارکرد پنل ندارند.

ورق استیل ضدزنگ و ورق آلومینیم قیمت بالایی دارند و ساندویچ پانل تولید شده با آن‌ها گران قیمت است.

بنابراین در عمل دو نوع ورق برای تولید ساندویچ پنلی ارزان و باکیفیت قابل استفاده هستند:

ورق گالوانیزه

ورق آلوزینک

ورق گالوانیزه قیمت ارزان‌تری نسبت به ورق آلوزینک دارد و ساندویچ پانل گالوانیزه یکی از محبوب‌ترین انواع پنل ساندویچی ارزان محسوب می‌شود. اما در بعضی پروژه‌ها بخصوص در مناطق مرطوب، بهتر است از پانلی با مقاومت بیشتر استفاده شود که در این صورت بهترین و البته ارزان‌ترین انتخاب، ساندویچ پانل آلوزینک است.

فرق پانل ساندویچی ارزان با ساندویچ پانل‌های گران‌ قیمت

همانطور که پیش‌تر هم ذکر شد در تولید پانل ارزان از ماده عایق(فوم) و ورق ارزان‌تر استفاده می‌شود. با هر تغییر در جنس ماده عایق و جنس ورق قیمت پانل افزایش خواهد یافت. اگر در پروژه‌ای محدودیت مالی وجود نداشته باشد و هدف بخصوصی مد نظر باشد می‌توان از انواع گران‌تر ساندویچ پانل بهره برد.

اگر در پروژه‌ای، نیاز باشد تا گواهی مقاومت جداره‌ها در برابر آتش کسب گردد می‌توان از ساندویچ پانل PIR یا ساندویچ پانل پشم سنگ استفاده کرد. از بین این دو نوع پانل،  PIRاز پشم سنگ ارزان‌تر است.

اگر در پروژه‌ای هدف این است که جداره‌ها برای چند صد سال باقی بمانند و بهترین عملکرد را در تمام این مدت داشته باشند می‌توان از ساندویچ پانل آلومینیم بهره برد.

در اکثر پروژه‌ها که شرایط خاص و انتظارات ویژه‌ای وجود ندارد بهترین تصمیم استفاده از ساندویچ پانل سقفی و دیواری است.

 کدام انتخاب بهتری است ! ساندویچ پانل دست دوم یا ارزان؟

ساندویچ پانل از مله محدود متریال‌هایی است که امکان استفاده چندباره را دارند. ساندویچ پنل را می‌توان پس از نصب اولیه باز نمود یا اصطلاحاً دمونتاژ کرد و در مکان دیگری مجدداً به کار برد. وقتی در یک پروژه کاهش هزینه‌ها و استفاده از متریال‌هایی ارزان و البته باکیفیت مد نظر باشد یک سوال مهم مطرح می‌شود: ساندویچ پانل دست دوم یا ساندویچ پانل ارزان اما نو؟

پاسخ به این سوال بستگی به عوامل متعددی دارد اما در مجموع خرید و استفاده از ساندویچ پانل با قیمت اقتصادی اما باکیفیت انتخاب مطمئن‌تری است. زیرا کیفیت ساندویچ پنل دست دوم بشدت به چگونگی دمونتاژ کردن آن وابسته است و اگر در مرحله دمونتاژ دقت کافی صورت نگرفته باشد پانل‌ها کارایی اولیه را نخواهند داشت.

 شرکت ماموت ، ساندویچ پنل ارزان هم تولید می‌کند؟

ارزان شدن کالا مساوی است با کم شدن کیفیت، اما در پانل ماموت سعی شده است تا با استفاده از برترین متریال قیمتی نسبتاً ارزان را به مشتریان ارائه بدهیم.

ساندویچ پانل‌های ماموت از گذشته تا به امروز همواره بعلت کیفیت بالا شناخته شده و معروف هستند و حفظ کیفیت شاخص تولیدات هنوز هم خط قرمز شرکت ماموت است. با این وجود شرکت ماموت پانل ساندویچی ارزان هم تولید می‌کند. ماموت برای تولید پانلی ارزان هرگز از کیفیت کم نکرده است بلکه با بهره از فن‌آوری تولید پیشرفته و به لطف تیراژ تولید بالا توانسته ساندویچ پانل با قیمت مناسب را هم در سبد تولیدات خود بگنجاند.

برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد مشخصات فنی انواع ساندویچ پانل ماموت و قیمت هر ساندویچ پانل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل قیمت ارزان ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی - قیمت نصب ساندویچ پانل – – لیست قیمت ساندویچ پانلمزایای ساندویچ پنل ارزان چیست؟

ساندویچ پانل‌های ارزان به دلیل کیفیت نسبتاً پایین قیمت ارزان تر دارند به همین دلیل است که تنها مزیت این نوع پنل‌ها با دیگر پنل‌های موجود در بازار داشتن قیمت ارزان تر نسبت به آن‌ها است و البته کیفیت

دلیل گران بودن برخی از ساندویچ پنل‌ها چیست؟

گران بودن پانل‌ها ممکن است به دلیل فوم و یا ورق پوششی به کار رفته در پانل باشد کیفیت‌های مختلف فوم و ورق بر روی قیمت پنل به صورت مستقیم تاثیردارد.

قیمت ساندویچ پانل براساس عوامل مختلفی از جمله نوع متریال، ورق، فوم، متراژ، نوع پانل، نوسانات اقتصادی و … تعیین میگردد. لذا نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن ارائه داد. در جداول زیر لیست قیمت ساندویچ پانل، تولیدکنندگان مختلف پانل از جمله شرکت ماموت، دپو پانل، اطلس پانل و … ارائه شده است.

ساندویچ پانل یا پنل ساندویچی، نوعی مصالح ساختمانی است که با کیفیت مناسب و مقاومت بالا برای متریال های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ساندویچ پانل نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقرون به صرفه است و به دلیل ویژگی های خاصی که دارد کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل با توجه به نوع ورق و فوم استفاده شده در آن متغیر است. به عبارتی دیگر انتخاب بین انواع ورق‌ها مانند آلومینیوم، آلوزینک، گالوانیزه روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

لازم به ذکر است که قبل از هر اقدامی، باید کاربری سازه مشخص و سپس نسبت به انتخاب نوع متریال و ورق آن اقدام  گردد . این حالت بهترین و بهینه‌ترین روش انتخاب متریال و اطلاع از قیمت‌ها می‌باشد.

ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی – قیمت نصب ساندویچ پانل  – ساندویچ پانل ارزان – لیست قیمت ساندویچ پانل –

ساندویچ پانل قیمت ارزان ساندویچ پانل سردخانه ای – ورق رنگی شیروانی - قیمت نصب ساندویچ پانل – – لیست قیمت ساندویچ پانلمراحل خرید ساندویچ پانل به چه صورتی است؟

شما عزیزان برای خرید ساندویچ پانل، ابتدا محصول مورد نظر خود را در سایت انتخاب نمایید و یا جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره‌های تماس ذکر شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به خرید ساندویچ پنل نمایید.

سخن پایانی 

محصولات دنیای ماموت بهترین گزینه برای انتخاب می باشد، عدم محدودیت متراژ ، تنوع سایز و رنگ ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا وسرعت تحویل ساندویچ پانل های دنیای ماموت، از مهمترین مزایای انتخاب ما برای شما مشتریان عزیز می باشد.

دنیای ماموت به عنوان یکی از بزرگترین فعالان اقتصادی کشور , تمامی تولیدات و محصولات خود را با بالاترین استانداردهای کیفی عرضه میکند . این دستاورد بزرگ حاصل خط مشی مجموعه و تحقق بخشیدن به شعاربا ماموت بهترین ها را تجربه کنید. است .

تلاش دنیای ماموت این است که ضمن استفاده از بهترین مواد اولیه و اتکا به پشتوانه دانش فنی نیروهای متخصص و خطوطط تولید مدرن , سفر خوبی را برای مشتریان رقم بزند تا بتواند به افزایش رضایتمندی مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی دست یابد

در این مقاله در مورد ساندویچ پانل ارزان قیمت و مشخصات فنی و ضخامت ورق و دلیلی استفاده از پنل قیمت پایین در پروژه ها با هم به بررسی پرداختیم اگر سوالی مد نظر شما میباشد که این مقاله پاسخگو آن نیست میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاوران و متخصصان شرکت تماس بگیرید ما هر زمان پاسخگو تماس های شما هستیم 

لذا به منظور اطلاع قيمت ساندويچ پانل ماموت مي‌توانيد از طريق راه‌هاي ارتباطي ذکر شده در سايت با کارشناسان فروش شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد و اطلاعات لازم را در اين خصوص دريافت نماييد.

7865 382 0912

2717 3222 028

نصب ساندویچ پانل

لیست نصابان ساندویچ پانلمشتریان ما می توانند ما را از بین برترین شرکت های حاضر لیست نصابان ساندویچ پانل برای پروژ های خود انتخاب کنند تولیدکنندگان ساندویچ پانلکمپانی ساندویچ پانل با بیش از سه دهه تجربه در نصب و اجرای ساندویچ پنل جزء تولیدکنندگان ساندویچ پانل می باشد. دنیای ماموتتوانسته ایم با تولید ساندویچ پانل با کیفیت گام مهمی در...

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل انواع ساندویچ پانل ساندویچ پانل چیست What is a sandwich panel برای آشنایی بیشتر با ساندویچ پانل چیست ؟ درباره ساندویچ پانل ادامه مطلب را از دست ندهید. به زبان ساده ساندویچ پانل (sandwich Panel) ترکیب هسته پلی یورتان( Poly urethane)بین دولایه ورق فلزی ,محصولی است که ساندویچ پانل نامیده میشود و رایج ترین نوع فلز مورد...

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل

ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل   ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو فویل شرکت ماموت نامی شناخته شده در زمینه بزرگترین تولیدکننده انواع ساندویچ پانل اعم از ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل یکرو ورق و یکرو فویل ، ساندویچ پانل پیچ مخفی ، ساندویچ پانل...

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم  آنچه در این مقاله خواهید خواند عبارتند از  ساندویچ پانل کلین روم , و مشخصات فنی و کاربری آن میباشد با ما همراه باشید . ساندویچ پانل کلین روم ماموت (اتاق تمیز ) اتاق تمیز به اتاقی گفته می شود که کمترین میزان ورود و خروج آلاینده ها در آن انجام می شود ورود وخروج آلایندهها ...

استعلام قیمت و خرید محصول 

ایتا – سروش – واتساب – تلگرام 

7865 382 0912

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.