ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

قزوین ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت 

ساندویچ پانل  شرکت ماموت گونه‌ای از مصالح ترکیبی میباشد با یک لایه میانی که میتواند از فوم پلی اورتان، پشم سنگ و سایر مواد دیگر ساخته شده باشد. ساندویچ پانل از دو طرف با لایه های فلزی مانند آلوزینک و یا گالوانیزه احاطه می‌شود. از نظر جنس لایه بیرونی می‌توان ساندویچ پانل‌ها را به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد از قبیل: یک رو ورق یک رو فویل / دو رو فویل / دو رو نایلون / یک رو ورق یک رو کاغذ . پوشش‌های فلزی مورد استفاده در ساندویچ پانل‌های تولیدی شرکت ماموت مقاومت به خوردگی و استحکام بالایی دارند. ورق آلوزینک مورد استفاده از فولاد کربنی تشکیل شده است که روی آن یک لایه پوشش آلیاژی متشکل از ۵۵% آلومینیوم، ۴۳% روی و ۱۶% سیلیکون قرار دارد. عنصر آلومینیوم مقاومت به خوردگی و عنصر روی خواص ضد سایش ورق را افزایش می دهند.

مشخصات ورق های ساندویچ پانل ماموت

ورقهای مورد استفاده  ساندویچ پانل ماموت به صورت کویل، همگی پیش رنگ بوده و طی فرآیند پوشش‌دهی “کویل کوتینگ”، رنگ شده‌اند. تنوع رنگ این ورقها محدوده گسترده‌ای از انتخاب فام را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. پوشش رنگ در قسمت بیرونی رزین پلی استر کوره‌ای به ضخامت ۲۵ میکرون و در قسمت داخلی رنگ پرایمر کوره‌ای به ضخامت ۷ میکرون جهت اتصال بهتر ورق به فوم می‌باشد. مجتمع صنعتی ماموت بنا به سفارش مشتری، امکان تولید ساندویچ پانل با ورق استیل جهت مصرف در صنایع غذایی و ورق آلومینیوم جهت مصارف ساختمانی را نیز دارد. در جدول زیر برخی از خواص مکانیکی و شیمیایی ورق های استفاده شده در پوشش ساندویچ پانل های مجتمع ماموت ذکر شده است

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

مشخصات فوم ساندویچ پانل ماموت

فوم پلی یورتان (PIR/PUR) با دانسیته (kg/m³)۴۰±۲

سازگار با محیط زیست (فاقد گازهای مخرب لایه اوزون و گازهای گلخانه ای)

اشتعال پذیری کم (طبق استاندارد DIN 4102)

میزان جذب رطوبت پایین (مطابق استاندارد ASTM D570)

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

مزایای ساندویچ پانل ماموت به شرح ذیل میباشد.

بی اثر در برابر جریان الکتریسیته و مواد شیمیایی ساندویچ پانل 

مقاوم در برابر انتقال حرارت ساندویچ پانل 

مقاوم در برابر نفوذ آب ساندویچ پانل 

غیر قابل اشتعال ساندویچ پانل 

سبک و در طرحهای متنوع ساندویچ پانل 

مشاهده تمامی ساندویچ پانل های قزوین

انتخاب ساندویچ پانل های متنوع در قزوین

ساندویچ پانل دیواری  مجتمع صنعتی ماموت

ساندویچ پانل سقفی مجتمع صنعتی ماموت 

ساندویچ پانل کلین روم  مجتمع صنعتی ماموت

ساندویچ پانل سردخانه ای مجتمع صنعتی ماموت

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

 فروش و نصب ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی شرکت ماموت با طرح شادولاین یا ذوزنقه  به نوعی از ساندویچ پانل سقفی گفته میشود که چند ذوزنقه در طول ورق رو یه آن در یک پروسه نورد کاری سرد ایجاد شود که به این ذوزنقه ها گام پانل نیز گفته میشود. بطور مثال ساندویچ پانل شادولاین ۵ گام به پانلی گفته میشود که ۵ ذوزنقه فرم داده شده در عرض یک متر را دارا باشد

مشخصات فنی ساندیچ پانل سقفی ماموت

ضخامت ساندویچ پانل سقفی ماموت  (cm)

۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲/۵، ۱۵

عرض ساندویچ پانل سقفی ماموت (cm)

۱۱۶ (مفید=۱۱۴)، ۱۰۴/۵ (مفید=۱۰۳)، پیچ مخفی ۱۱۶ (مفید=۱۱۲)

ساندویچ پانل سقفی (از طول ۲ متر الی ۱۳/۶ متر، مطابق با سفارش مشتری) ۵ گام شادولاین/ذوذنقه ای

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

فروش و نصب ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری شرکت ماموت با ضخامت ۴ الی ۶ سانتیمتر عمدتاً در دیوار سوله‌ها، کارگاه‌ها و ساختمانهای اداری و مسکونی استفاده شده و برای دیوارها و پارتیشن های داخلی نیز مناسب می باشند.

این محصول دارای ورق دو رو آلوزینک، دو رو گالوانیزه و یا یک رو آلوزینک از بیرون و یک رو گالوانیزه از داخل میباشد که مابین آنها عایق فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب تزریق شده است. ایجاد شیار روی سطوح، استحکام فشاری محصول را تا حد مطلوبی بالا برده است .

طراحی ساندویچ پانل‌های دیواری ماموت به گونه ایست که عرض آنها از یک طرف تورفتگی و از طرف دیگر برآمدگی دارد به صورتی که وقتی دو پانل جهت نصب در سازه در کنار هم قرار میگیرند، اورلپ شده و لبه های آنها با یکدیگر هم پوشانی پیدا میکنند. این محصول در موقعیتهای مختلف با پیچ به سازه متصل میشود)

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری ماموت

مدل ها : صاف (DNS) – شیار دار (DND)– پیچ مخفی (RPO)

ضخامت : ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۵ سانتیمتر

عرض : ثابت ۱٫۱۶ متر با ۲ سانتیمتر اورلپ

طول : ۱ الی ۱۳ متر به دلخواه مشتری

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوین

فروش ونصب ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت

ساندویچ پانل سردخانه ای شرکت ماموت ورق دو رو آلوزینک، دو رو گالوانیزه و یا یک رو آلوزینک از بیرون و یک رو گالوانیزه از داخل میباشد که مابین آنها عایق فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب تزریق شده است. ایجاد شیار روی سطوح، استحکام فشاری محصول را تا حد مطلوبی بالا برده است .

طراحی ساندویچ پانل‌های سردخانه ای ماموت به گونه ایست که عرض آنها از یک طرف تورفتگی و از طرف دیگر برآمدگی دارد به صورتی که وقتی دو پانل جهت نصب در سازه در کنار هم قرار میگیرند، اورلپ شده و لبه های آنها با یکدیگر هم پوشانی پیدا میکنند. این محصول در موقعیتهای مختلف با پیچ به سازه متصل میشود.)

مشخصات فنی ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت

ساندویچ پانل های سردخانه ای شرکت ماموت معمولا در معرض فشار باد هستند به طوری که مهندس سازه مسئول تعریف و مشخص کردن میزان این فشارها و تعیین فواصل تکیه گاهی جهت نصب پوشش میباشد. به همین دلیل آشنایی با ضرایب شکل و آیین نامه های مربوط به قرار گرفتن ساختمان در معرض فشارهای موضعی و عمومی باد لازم است

این نوع ساندویچ پانل با ضخامت ۸ الی ۱۵ سانتیمتر تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت را دارد و بهترین گزینه در ساخت سردخانه های گوناگون در تمام نقاط جغرافیایی ایران است

ساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت قزوینفروش ونصب ساندویچ پانل کلین روم ماموت

ساندویچ پانل های اتاق تمیز ( کلینروم ) شرکت ماموت مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارند و در ضخامت های ۴ الی ۶ سانتیمتر با ورق دو رو آلوزینک با ضخامت ورق ۰٫۶ یا ۰٫۷ میلیمتر تولید میشوند که به دلیل صاف بودن امکان تجمع میکروب و باکتری روی سطح آنها به حداقل ممکن میرسد به همین دلیل برای اتاق عمل بیمارستان، کارخانه‌های تولید دارو – واکسن – تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه ها و کارگاه‌های تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

ضخامت : ۴ ، ۵ ، ۶ سانتیمتر

عرض : ثابت ۱٫۱۶ متر (۲ سانتیمتر اورلپ)

طول : ۱ الی ۱۳ متر به دلخواه مشتری

ساندویچ پنل شهرک های صنعتی سمنان

امیدواریم از مقاله ساندویچ پنل شهرک های صنعتی سمنان کمال استفاده را برده باشید .

ساندویچ پانل شهرک های صنعتی خوزستان

امیدوارم از مقاله ساندویچ پانل شهرک های صنعتی خوزستان نهایت استفاده را برده باشید .

ساندویچ پنل شهرک های صنعتی بوشهر

ساندویچ پنل شهرک های صنعتی بوشهر امیدوارم از مطالعه این مقاله راضی بوده باشید .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.